کسب عنوان قهرمانی تیم رباتیک دانشگاه آزاد ایلخچی در مسابقات آسیایی با مشارکت اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان
 برگشت

 تیم IRC دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی و اعضای باشگاه پژوهشگران جوان  و نخبگان  واحد ایلخچی موفق به کسب  عنوان قهرمانی « لیگ ربات های انسان نما » در مسابقات بین المللی ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه ۲۰۱۸ شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، مسابقات بین المللی ربوکاپ آسیا و اقیانوسیه ۲۰۱۸ به همت دانشگاه آزاد اسلامی قزوین و با حمایت ارگان‌های مختلف ملی و استانی از ۱۶ تا ۱۸ آذر ۹۷ در محل نمایشگاه بین المللی جزیره کیش برگزار شد که در پایان این رقابت، در لیگ ربات‌های فوتبالیست انسان‌نمای بزرگسال، تیم ربات IRC دانشگاه آزاد ایلخچی  با مشارکت سه تن از اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان  دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلخچی ( مرتضی عباس زاده، فرید مهدوی ایلخچی و وحید علیزاده مرندی) بعد از انجام تست‌های چالش فنی از سوی داوران مسابقات به عنوان تیم برتر مسابقات رباتیک آسیا و اقیانوسیه  ۲۰۱۸ انتخاب شد.

تیم IRC واحد ایلخچی با حضور فعال اعضای باشگاه پژوهشگران جوان این واحد، مقام سومی دو دوره از مسابقات جهانی رباتیک و  مقام اول مسابقات بین المللی رباتیک را در کارنامه خود داشته و به یکی از قطب های رباتیک در حوزه دانشگاهی مبدل شده است.

در این دوره از مسابقات دانشگاه آزاد اسلامی ایلخچی با شرکت پنج تیم در لیگ‌های انسان‌نمای بزرگسال و نمایشی، موفق به کسب سه مقام شد.ی/ع

کد خبر:    2178
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۷/۱۰/۰۱- ۱۱ : ۵         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۴ : ۳۸