آهنکار به آنا خبر داد؛ تمدید مسابقه ملی مجازی کتابخوانی دانشجویی دانش‌آموزی
 برگشت

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر از تمدید مسابقه ملی مجازی کتابخوانی دانشجویی دانش‌آموزی به‌مناسبت عید غدیرخم خبر داد.

حمیده آهنکار در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در ابهر از تمدید مسابقه ملی مجازی کتابخوانی دانشجویی دانش‌آموزی به‌مناسبت عید غدیرخم خبر داد و اظهار کرد:‌ این مسابقه با همکاری کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر و با حمایت بنیاد بین‌المللی غدیر برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقه به‌منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و شناخت بیشتر دانشجویان و دانش‌آموزان سراسر کشور درباره ضرورت، اهمیت، فضیلت و جایگاه معنوی غدیرخم در حال برگزاری است.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر اضافه کرد: برای این منظور چهار کتاب درنظر گرفته شده که فایل PDF و شرایط ارسال آثار در وب‌سایت دانشگاه به نشانی www.abhariau.ac.ir بارگذاری شده است.

آهنکار عنوان کرد: شرکت‌کنندگان تا ۳۰ مهر ۹۹ فرصت دارند برداشت‌های خود را از کتاب‌های یادشده در قالب فیلم کوتاه،‌ انیمیشن، موشن‌گرافیک، داستان کوتاه، شعر، خوشنویسی، نقاشی و طراحی، مقاله‌نویسی، نمایشنامه‌نویسی، نقالی و نماهنگ به نشانی پست الکترونیکی abhar.yrec@gmail.com ارسال کنند.

 

 

کد خبر:    2565
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۹/۰۶/۲۵- ۱۱ : ۲۹         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    -