نخستین وبینار باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان برای راهبری برنامه‌های توانمندسازی اعضای باشگاه برگزار شد
 برگشت

باتوجه به دستورالعمل ابلاغی برگزاری برنامه‌های توانمندسازی باشگاه پژوهشگران به‌صورت وبینار و در راستای اجرای برنامه‌های آموزشی و توانمندسازی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، نخستین جلسه راهبری این وبینارها امروز در محل ستاد مرکزی باشگاه با حضور مسئولان ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در آغاز جلسه محمدمهدی جوکار، مدیرکل هدایت و توانمندسازی دانشجویی باشگاه در خصوص دستورالعمل ابلاغ شده به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی توضیحاتی ارائه کرد.

در ادامه پرویز میرزاخانی، مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات باشگاه در خصوص زیرساخت‌های قابل استفاده جهت ارائه برنامه‌های توانمندسازی انجمن‌های علمی و باشگاه پژوهشگران جوان وبینار برای مخاطبان که روسای باشگاه در واحدهای دانشگاه بودند، مطالبی را عنوان کرد.

همچنین اعظم محمدی البرزی (مدیر توانمندسازی) و ناصر میکائیل‌وند (مدیر انجمن‌های علمی دانشجویی) پیرامون امور مربوط به توانمندسازی اعضای باشگاه و انجمن‌های علمی دانشجویی سخنانی را بیان کردند.

سپس فاطمه سیدابراهیمی رئیس اداره روابط بین الملل، اصول برگزاری وبینار موفق و استاندارد را با ارائه یک پاورپوینت برای حضار در وبینار تشریح کرد.

در نهایت جوکار با پاسخ به پرسش‌های حاضران در وبینار ضمن تشکر و قدردانی از شرکت گنندگان، جلسه را به پایان رساند.                               

             

کد خبر:    2358
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۹/۰۴/۰۹- ۱۲ : ۲۲         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    -