حسینیان در گفتگو با آنا: باشگاه پژوهشگران جوان بازوی فکری و اجرایی مدیران دانشگاه آزاد است
 برگشت

قائم‌مقام باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان بازوی فکری و اجرایی مدیران دانشگاه آزاد اسلامی است.

مهدی حسینیان در گفتگو با خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا با اشاره ظرفیت‌های رسانه در تحقق اهداف باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی گفت: جایگاه رسانه جایگاه بسیار والایی بوده و انجام یک کار بخشی از یک فرآیند است و رسانه‌ای کردن آن کار بخش بسیار حساس و مهم آن کار است.

وی ادامه داد: کارهای بسیار بزرگی نیز در کشور انجام شده ولی چون رسانه‌ای نشده و به آگاهی و اطلاع مردم نرسیده، ابتر مانده است. رسانه نقش بی‌بدیلی در انتشار واقعیاتی دارد که با زحمات اندیشمندان و عالمان به‌وقوع می‌پیوندد.

قائم‌مقام باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به رویکردهای رسانه‌ای باشگاه پژوهشگران اظهار کرد: باشگاه پژوهشگران جوان در دوران جدید خود به دنبال ایجاد یک حرکت نخبگانی است که باید در تحقق این هدف رسانه دانشگاه آزاد اسلامی نیز همراه و همگام باشد.

حسینیان در پایان خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مجموعه‌ای با ظرفیت‌های کم‌نظیر است و در این بین باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه نیز ساختاری بسیار ارزشمند و با ظرفیت است. چنان‌چه از ظرفیت‌های باشگاه پژوهشگران به‌درستی استفاده شود و یک جریان نخبگانی ذیل این ساختار ایجاد شود، توانمندی‌ها و اعضای این باشگاه بازوی فکری، مشورتی و اجرایی مدیران ارشد دانشگاه آزاد اسلامی خواهند شد.

کد خبر:    2191
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۸/۰۲/۱۸- ۹ : ۲         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۳ : ۳۱