در راستای اجرای برنامه‌های وبیناری باشگاه پژوهشگران صورت گرفت؛ برگزاری وبینار فرآیند نحوه نگارش و چاپ مجلات ISI و آموزش پاورپوینت
 برگشت

وبینار «فرآیند نحوه نگارش و چاپ (شناسایی و ارزیابی) مجلات ISI و آموزش پاورپوینت در راستای اجرای برنامه‌های وبیناری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد.

 

                    

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری در راستای اجرای برنامه‌های وبیناری، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی ساری طبق برنامه از پیش تعیین‌شده به برگزاری وبینار «فرآیند نحوه نگارش و چاپ (شناسایی و ارزیابی) مجلات ISI و آموزش پاورپوینت اقدام کرد.

این وبینارها توسط فاطمه کاظمی و زهرا لطیفی با سرفصل آشنایی با روش تحقیق کاربردی و عملی از مبتدی تا پیشرفته، آشنایی با روش پیداکردن موضوع مقاله از مقالات و سایت‌های معتبر علمی، آشنایی با سایت‌های معتبر و شناخت آنها از سایت‌های نامعتبر، روش اصولی نگارش مقالات ISI، ISC و ... به‌صورت جزء به جزء، آشنایی با مجلات معتبر ISI و تقلبی و نحوه تشخیص آنها، آشنایی با مجلات پولی و رایگان، درجات، ضرایب تأثیر و ... مجلات ISI، روش ارسال قدم به قدم مقالات به مجلات ISI، فرآیند پیگیری و انتشار مقالات ISI، فرآیند داوری مجلات بین‌المللی ISI، آشنایی با نحوه ارتباطات علمی و... برگزار شد.

                               

                                   

وبینار آموزش پاورپوینت هم با سرفصل انتخاب قالب صحیح، تنظیمات پاراگراف و درج اشکال در اسلایدها، طراحی و زیباسازی اسلایدها، طراحی انیمیشن و متحرک‌سازی در اسلایدها، ایجاد دکمه‌های عملیاتی، درج پیوند، واژه‌های هنری و نمادها، درج جدول و تصویر در یک سند پاورپوینت، درج اشکال گرافیکی (Shape) و اشکال هنری (Smart Art)، درج نمودار در یک سند، شیوه‌های اجرای اسلایدها، نماها و آشنایی با اسلایدهای الگو و چند ترفند دیگر در پاورپوینت برگزار شد.

عباس رضایی رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و واحد ساری با اشاره به برگزاری وبینار فرآیند نحوه نگارش و چاپ (شناسایی و ارزیابی) مجلات ISI و وبینار آموزش پاورپوینت اظهار کرد: تاکنون در ماه‌های اخیر وبینارهای تخصصی ازجمله خلاقیت و کارآفرینی، اکوسیستم نوآوری، ایده تا عمل نیز برگزار و در آینده نزدیک نیز وبینارهای تخصصی دیگر برگزار که متعاقباً زمان آن اعلام خواهد شد.

 

 

 

کد خبر:    3728
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۹/۰۸/۲۷- ۱۲ : ۲۰         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴ : ۲