رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب جزئیات برگزاری مسابقه ملی صنعت و سلامت را تشریح کرد
 برگشت

ابراهیم مهری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز درباره جزئیات برگزاری مسابقه ملی صنعت و سلامت اظهار کرد: باتوجه به اینکه رسالت و مأموریت دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب در حوزه صنعت و سلامت تعریف شده و پیرامون آن نظام موضوعات برنامه پایش شکل گرفته، مسابقه‌ای ملی تحت این عنوان طراحی شده است.

وی افزود: این مسابقه با هدف دریافت ایده‌هایی در راستای حرکت به‌سوی پیشران‌های جهش تولید و مقابله با بیماری‌ها و بحران‌های بهداشتی مانند شیوع ویروس کرونا پیش‌بینی شده است. چالش‌های مربوط به بحران‌های دوران پیک شیوع کرونا و قرنطینه مورد توجه ویژه قرار می‌گیرد.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب بیان کرد: کسب‌وکارهای نوین در صنعت و سلامت، اپلیکیشن‌های موبایلی هوشمند حوزه صنعت و سلامت و ایده‌های خلاقانه برای مقابله با استرس، سه محور اصلی این مسابقه تعیین شده است. ایده‌هایی پذیرفته می‌شود که قابلیت تبدیل به استارت‌آپ‌های موفق را داشته باشند.

مهری از حمایت‌های ویژه دانشگاه آزاد تهران غرب از برگزیدگان این مسابقه خبر داد و گفت: جوایز نقدی نفیس، تبدیل ایده‌های برتر به طرح‌های پژوهشی و تخصیص بودجه ردیف پژوهشی و حمایت‌های تیم‌های نوآور برای تشکیل هسته‌های فناور و استقرار در مرکز رشد واحد تهران غرب برای طرح‌های برتر در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: طرح‌های برتر علاوه بر حمایت واحد تهران غرب، حمایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان را نیز دریافت می‌کنند. ستاد مرکزی باشگاه این قول را به ایده‌پردازان و فناوران می‌دهد که ایده‌های برتر در ابعاد ملی را برای جذب سرمایه و تسهیلات به مراکز تحقیقاتی دانشگاه نیز ارائه کند.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب خاطرنشان کرد: ثبت‌نام در این رویداد ملی رایگان بوده و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به Event.wtiau.ac.ir ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

کد خبر:    2349
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۹/۰۴/۰۱- ۱۱ : ۳         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    -