اولین نشست راهبری باشگاه پژوهشگران و نخبگان در 4 استان کرمانشاه، کردستان، ایلام و لرستان برگزار شد.
 برگشت

اولین نشست راهبری منطقه ای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با هدف هم اندیشی نمایندگان ستاد مرکزی باشگاه با روسای باشگاه ها در واحدها، تعامل، ارزیابی و نظارت در دو روز 21و 22 آبان 1398 برگزار شد.

 

در روز اول این نشست نمایندگانی از سوی ستاد مرکزی باشگاه در چهار استان کرمانشاه، کردستان، ایلام و لرستان حضور یافتند . در این روز مطابق برنامه، اولین شورای باشگاه استان، جلسه هم اندیشی و پرسش و پاسخ اعضای برتر باشگاه پژوهشگران و مدیران و انجمن های علمی برتر و تشکیل 2 کارگاه انجمن خوب و برگزاری مسابقات موفق صورت گرفت.

 

روز دوم این نشست که به صورت مشترک با پژوهشگاه مرکزی و شبکه های آزمایشگاهی در واحد کرمانشاه با حضور دکتر بابک نگاهداری صورت گرفت. در این نشست روسای 4 استان گزارش فعالیت های باشگاه و انجمن‌ها و سایر حوزه‌های پژوهشی را ارائه دادند.

دکتربابک نگاهداری رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان بر برگزاری لیگ مسابقات علمی و پژوهشی با محوریت  موضوعات علمی، فناورانه و اندیشه ورزی در حوزه های پژوهش استان ها تاکید کرد و افزود:هدف ما راه اندازی تیم های قدرتمند علمی در سطح کشور است و باید همه تیم ها در مسابقات شرکت کنند و پس از آن تیم دانشگاه ازاد اسلامی به صورت حرفه ای در مسابقات بین المللی حضور یابد.

در ادامه دکتر فربد رزازی معاون دانشجویی باشگاه به تشریح اهداف و فعالیت‌های باشگاه پرداختند.

 

کد خبر:    2206
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۸/۰۹/۰۱- ۲۰ : ۳۴         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۴ : ۲۸