اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، موفق به کسب ۲ مدال طلا و نقره در مسابقات جهانی NRCT و IPITEx برگزار شده در کشور تایلند شدند.
 برگشت

به گزارش دکتر شهرزاد خاکپور رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، ۲ تن از اعضای باشگاه این دانشگاه موفق به کسب مدال طلا و نقره در مسابقات جهانی NRCT  و IPITEx  برگزار شده در کشور تایلند شدند.

بر اساس این گزارش، شکوفه بیرانوند و مینو فرخی از دانشجویان رشته علوم آزمایشگاهی و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران موفق به کسب مدال طلا و نقره و جایزه ویژه در مسابقات جهانی NRCT  و IPITEx  برگزار شده در کشور تایلند در سال ۲۰۲۰ شدند.

شایان ذکر است، شکوفه بیرانوند و مینو فرخی در سال ۲۰۱۹ نیز موفق به کسب مدال طلا در مسابقات جهانی  اختراعات، برگزار شده در کشور کره جنوبی شده بودند

شهرزاد خاکپور اظهار کرد: دانشجویان ما بسیار توانمند، با استعداد و با انگیزه هستند. امید است که با حمایت بیشتر دانشجویان از طرف اساتید دانشگاه روز به روز شاهد موفقیت های بیشتر جوانان‌مان باشیم.                   

             

                              شکوفه بیرانوند                                                 مینو فرخی

 

کد خبر:    2354
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۹/۰۴/۰۴- ۱۲ : ۵۷         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۹ : ۲۴