در قالب رویداد ایده‌شو؛ دومین مسابقه ملی دامپزشکی (دام‌ تاپ ۲) به‌صورت مجازی برگزار می‌شود
 برگشت

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: دومین مسابقه ملی دامپزشکی در قالب رویداد ایده‌شو و با عنوان «دام‌تاپ۲» برگزار می‌شود.

دکتر احمد حقانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در شهرکرد با بیان اینکه دومین مسابقه ملی دامپزشکی در قالب رویداد ایده‌شو و با عنوان «دام‌تاپ ۲» برگزار می‌شود، اظهار کرد: تمام دانش‌آموزان و دانشجویان متقاضی و علاقه‌مند تا ۱۵ اسفند سال جاری فرصت دارند ایده‌های خود را با محور تغذیه اقتصادی و بهره‌وری بالا، کسب و کار دیجیتال در دامپزشکی، طب مکمل و درمان‌های بومی در دامپزشکی و مکانیزاسیون هوشمندسازی سیستم‌های پرورش دام و آبزیان ثبت کنند.

وی زمان اختتامیه این مسابقه را ۲۰ اسفند سال جاری اعلام و بیان کرد: به دلیل شرایط به‌وجود آمده ناشی از ویروس کرونا و برای حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مسابقه ملی «دام‌تاپ ۲» به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد هدف از برگزاری مسابقه دام‌تاپ ۲ را مشارکت و ترغیب دانشجویان به شناختن زوایای کامل رشته دامپزشکی، تشویق دانش‌آموزان و دانشجویان به ایده‌پردازی و از همه مهم‌تر ایجاد کسب و کار برای دانشجویان در حال تحصیل و به‌ویژه دانشجویان فارغ‌التحصیل عنوان کرد.

دکتری مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات رضایت خود از برگزاری این مسابقه را با رسیدن حتی یک یا دو ایده از بین ایده‌های ارسالی به مرحله و هدف نهایی درنظر گرفته‌شده برای مسابقه و ایجاد کسب و کار برای دانشجویان منتخب اعلام کرد.

حقانی از حمایت‌های زهرا خلج رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس و محمدحسین مرحمتی‌زاده دکتری تخصصی بهداشت مواد غذایی منشأ دامی و معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون تشکر و قدردانی کرد.

وی سازمان دامپزشکی کشور، سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران، پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری و گروه جهادی فانوس استان چهارمحال و بختیاری را از دیگر حامیان برگزاری این مسابقه معرفی کرد.

 

به گزارش آنا، متقاضیان شرکت در این رویداد می‌توانند از طریق تارنمای ideashow.chbstp.ir به ثبت‌نام اقدام و با ورود به صفحه اینستاگرام به  آدرس https://www.instagram.com/vet_azad_shk/  اطلاعات بیشتر را برای شرکت در مسابقه کسب کنند.

در مسابقه ملی دام‌تاپ ۱ که به‌صورت حضوری برگزار شد، از میان  ۴۰ ایده ارسالی، ۱۲ ایده انتخاب شدند. 

                                                     

                                              

 

کد خبر:    3972
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۹/۱۱/۲۸- ۱۱ : ۴         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱ : ۱۸