نگاهداری: نگاه توسعه ای ما را از افتادن در انزوا مصون نگه می دارد
 برگشت

رئيس جديد باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با بيان اينكه نگاه توسعه ای ما را از افتادن در انزوا مصون نگه می دارد، گفت:برخورد فعال و پويا، زمينه استفاده هوشمندانه از ظرفيت هاى موجود را مهيا مى كند.

مراسم معارفه دکتر بابک نگاهداری رئيس جديد باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، با حضور دکتر بهروز طهماسب کاظمی رئیس مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، هیأت رئیسه و کارکنان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در محل ستاد مرکزی باشگاه برگزار شد.
در این مراسم دکتر طهماسب کاظمی با اشاره به سوابق مدیریتی و اجرایی دکتر نگاهداری، ابراز امیدواری كرد كه باشگاه تحت مدیریت جدید بیش از پیش در جهت حمایت و هدایت پژوهشگران و نخبگان گام های موثری بردارد.
نگاهدارى با تشکر از زحمات دکتر آراسته راد و روسای پیشین باشگاه، اظهار داشت وحدت مسئولیت های محول شده در ساختار جدید، زمینه ای برای هم افزایی هرچه بیشتر در راستای حمایت از نخبگان ایجاد خواهد نمود. وی افزود: نگاه توسعه ای، باشگاه را از خطر افتادن در انزوا مصون نگه می دارد.
رئیس جدید باشگاه پژوهشگران و نخبگان همچنین با اشاره به اهمیت ارتباطات راهبردی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی، آن را شاهرگ اساسی این مجموعه دانست و تصریح کرد: برخورد فعال و پویا و انجام کارها به صورت نظام مند و سامان دهی شده امکان استفاده هوشمندانه از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود را در دسترس قرار می دهد.
نگاهداری با تأکید بر اهداف و آرمان های باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، ابراز امیدواری کرد که با تداوم این مسیر، تحقق اهداف تعیین شده میسر خواهد شد.

کد خبر:    2188
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۷/۱۱/۲۸- ۱۹ : ۲         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۶ : ۲