دومین نشست راهبری منطقه ای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در استان‌های آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی،اردبیل و زنجان با حضور معاونین و مدیران ستاد مرکزی باشگاه برگزار شد
 برگشت

دومین نشست راهبری ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با محوریت هم اندیشی نمایندگان این ستاد با روسای باشگاه استان های آذربایجان شرقی،آذربایجان غربی،اردبیل و زنجان برگزار شد.

این نشست در دو نوبت صبح و عصر 5 آذرماه باهدف تشکیل شورای باشگاه استان های مذکور و پرسش و پاسخ اعضای برتر باشگاه ها، مدیران انجمن های علمی و روسای باشگاه استان ها تشکیل گردید. در این جلسه موضوعات پیگیری برگزاری مسابقات درون واحدی و ملی، طرح های دانشجویی، انجمن های علمی دانشجویی و فعالیت باشگاه در حوزه‌های دانش‌‌آموزی مطرح شدند.

در ادامه این نشست دو کارگاه تخصصی نیز با موضوعات برگزاری موفق مسابقات(دانش آموزی و دانشجویی ) توسط دکتر علی‌رضا زیگلری مدیرکل مسابقات و المپیادهای دانش‌آموزی و علیرضا عموعابدینی مدیرکل مسابقات و رویدادهای دانشجویی تشکیل شد .

روابط عمومی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان خاطرنشان کرد روز دوم این نشست چهارشنبه 6 آذرماه به میزبانی واحد تبریز با حضور کلیه نمایندگان ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران جوان و روسای شورای باشگاه مراکز استان های مورد اشاره  برگزار خواهد شد .

 


فایلهای پیوستی :

فایل مربوط به ' بدون عنوان ' را از اینجا دانلود کنید
فایل مربوط به ' بدون عنوان ' را از اینجا دانلود کنید
کد خبر:    2219
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۸/۰۹/۰۶- ۹ : ۵۰         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴ : ۲۵