اولین سمینار ایده باکس در دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی
 برگشت

به گزارش  روابط عمومي باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان, دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران ، اولین سمینار ایده باکس در تاریخ 28 مهر ماه 1397  در محل سالن سالن شهید احمدرضا احدی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران از ساعت 13 الی 17 با حضور  تعداد کثیری از دانشجویان (150 نفر) و همچنین با حضور ریاست محترم دانشگاه آقای دکتر سید علی ابطحی، معاونت محترم پژوهشی جناب آقای دکتر فرشاد هاشمیان و سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی و رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان سرکار خانم شهرزاد خاکپور، جناب آقای پروفسور کریم زارع، آقای مهندس مجتبی خردیار، سرکار خانم دکتر سهیلا آسوده، جناب آقای دکتر شادلو، آقای دکتر حسین مسعودی و جمعی از اساتید و دانشجویان در محل سالن آمفی تئاتر شهید احدی برگزار شد.

در طول این سمینار، جناب آقای دکتر ابطحی ، دکتر هاشمیان و دکتر خاکپور درباره مشکلات و چالش های دانشجویان در مبحث پژوهش و ایده های نو صحبت کردند و آقای محمد هادیان جزی از اعضائ فعال باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان به نمایندگی از دانشجویان در مورد مشکلات دانشجویان در بحث پژوهش و پیشرفت صحبت کردند.

در ادامه مراسم، مهندس خردیار و پروفسور زارع و سرکار خانم دکتر آسوده طی سخنانی دانشجویان را با اصول و روش های ایده پردازی آشنا نمودند. همچنین، جناب آقای دکتر شادلو و دکتر مسعودی در ادامه مراسم مباحث موفقیت های شغلی و تحصیلی و ایده پردازی و چالش های آن را با دانشجویان مطرح کردند.

همچنین، به سه ایده برتر جوایز ارزنده ای اهدا شد. در انتها پخش فیلم سینمایی ذهن زیبا حسن ختام این برنامه بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دبیران اجرایی سمینار، آقای مهندس محمد هادیان جزی و سرکار خانم دکتر نسرین محمدی عارف از تمامی کادر اجرایی و دانشجویان گرامی و عزیز که با مشارکت بسیار گسترده خود جلوه با شکوهی به این سمینار داده بودند، نهایت تقدیر و تشکر را نمودند.


فایلهای پیوستی :

فایل مربوط به ' بدون عنوان ' را از اینجا دانلود کنید
کد خبر:    1147
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۷/۰۷/۳۰- ۱۹ : ۲۲         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    -