با هماهنگی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان؛ دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از امکانات مرکز تحقیقات راه و شهرسازی استفاده کنند
 برگشت

وبینار راهبری آشنایی با مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به همت حوزه توانمندسازی دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، وبینار راهبری آشنایی با مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی به همت حوزه توانمندسازی دانشجویی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

در این جلسه آنلاین مهران غلامی، معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، مهران رفیعی، مدیر آموزش مرکز تحقیقات، مسئولان حوزه معاونت دانشجویی ستاد مرکزی باشگاه پژوهشگران و رؤسای باشگاه در تمامی واحدها و مراکز دانشگاهی حضور داشتند.

مهران غلامی در این جلسه برای آشنایی رؤسای باشگاه پژوهشگران جوان در همه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ضمن بیان تاریخچه‌ای از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در خصوص مجلات علمی و پژوهشی، تألیفات، مقالات، همایش‌ها، سمینارها، دوره‌های آموزشی تخصصی و سایر امکانات آموزشی و پژوهشی این مرکز تحقیقاتی مطالبی بیان کرد.

وی افزود: قرار است مرکز تحقیقات وزارت راه با همکاری مشترک باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی بستر مناسبی برای اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها فراهم کند. همچنین استفاده دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از امکانات مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با تخفیف‌های ویژه و استفاده از کتابخانه و مرکز اسناد و مدارک علمی امکان‌پذیر خواهد شد.

کد خبر:    3737
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۹/۰۹/۰۱- ۸ : ۴۰         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    -