نفرات برتر رقابت استارت آپی همزیستی با کرونا در تبریز معرفی شدند.
 برگشت

رویداد استارتاپ شو همزیستی با کرونا روز دوشنبه 24 شهریور 99 با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار ایسکانیوز از تبریز، فاتح علی عیدی رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تبریز در این آیین اختتامیه استارتاپ شوی ملی همزیستی با کرونا بر لزوم خودشکوفایی دانشجویان تاکید کرد و گفت: خودشکوفایی، تحقق شدن ماکزیمم توانایی‌ها و قابلیت های بالقوه یک فرد توسط خود فرد است.
فاتح علی عیدی افزود: برنامه هایی نظیر این رویداد استارتاپی با هدف شکوفایی قوای ایده‌پردازی، خلاقیت و نوآوری دانشجویان تدارک و اجرا می‌شوند.

وی به گسترش و سرعت تغییرات در جهان که اهمیت خلاقیت را بیش از پیش کرده، اشاره نمود و تصریح کرد: امروز بیشترین توقع و انتظار در موضوع خلاقیت و نوآوری از جوانان است و باید این قشر به فرهنگ خلاقیت باور عمیق داشته باشند تا خلاقیت در قالب یک نهضت، دوام و استمرار یابد.
عیدی بیان داشت: کشورها فقط با ابتکار و خلاقیت و نوآوری می توانند خود را با شرایط جدید وفق داده و همگام با دگرگونی‌ها پیش بروند.

در ادامه دبیر علمی استارتاپ شو همزیستی با کرونا گفت: در شرایط بحرانی کرونا نیاز به تغییر در شیوه های قدیمی انجام امور دیده می شود، این استارتاپ با هدف جذب بهترین ایده های خلاقانه و کارگشا از جانب ذهن پویایی دانشجویان سراسر کشور در ۱۲ محور ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

مریم اردیبهشتی خیابان افزود: تعداد ایده هایی که از سراسر کشور به دبیرخانه استارتاپ رسید ۶۸ مورد بود که از این میان ۵ ایده برتر توسط هیات داوران این رویداد علمی انتخاب شدند.

مدیرکل توسعه آموزش و پژوهش معاونت علوم پزشکی استان آذربایجان شرقی ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی دانشجویان گفت: به برگزیدگان این رویداد علمی گواهینامه معتبر شرکت در استارتاپ شو اعطا می شود.

نفرات برتر استارتاپ شوی ملی همزیستی با کرونا:

1.صلاح الدین رزمجویان و تارا فیضی از دانشجویان واحد کلیبر با ارائه ایده سطل زباله ویژه پسماندهای کرونایی جهت کاهش ابتلای پاکبانان و ماموران شهرداری و عموم مردم.

2. یونس شهبازی دانشجوی پرستاری واحد ایرانشهر با ارائه ایده تست کرونا و اقدامات درمانی در منزل
3. رضا گلدوست وعرفان بیات از دانشجویان پرستاری واحد قائنات با ارائه ایده حمل و نقل در زمان کرونا
4. سیدجلیل شجاعی دانشجوی علوم تغذیه واحد سراب با ارائه ایده سنسور تشخیص و لامپ LED با قابلیت هشدار صوتی و نوری با امکان نصب راحت بر روی لباس، میز، صندلی و ...
5. سمیرا قوامی و لیلا امیریان دانشجویان پرستاری واحد شهرکرد با ارائه ایده نرم افزار ارائه دهنده خدمات درمانی و مراقبتی از راه دور

 

کد خبر:    2566
تاریخ درج خبر:    ۱۳۹۹/۰۶/۲۵- ۱۱ : ۳۴         تاریخ آخرین ویرایش خبر:    -